Кошик
5719 відгуків
ШАЛЕНІ ЗНИЖКИ !!!Ознайомитись

Метр Тканини

+380 (67) 360-81-98
+380 (97) 761-52-46
роздріб
+380 (99) 165-04-68

Як пошити ляльку з тканини

Як пошити ляльку з тканини

Кожна дитина обожнює грати. Саме так він пізнає світ, вчиться розмовляти, взаємодіяти з оточуючими і дорослішати. Якщо більшість хлопчиків цікавиться машинками і конструкторами, то дівчата з юного віку грають в "дочки - матері", "лікарню", "театр" та інші захоплюючі заняття, пов'язані з ляльками.

Кожна іграшка для дівчинки - це живе, живе істота, з яким вона може поговорити, управляти життям, "знайомити" з іншими ляльками, спати, гуляти і навіть дружити.

Враховуючи величезний асортимент дитячих ляльок в магазинах, купити доньці шикарний подарунок легко. Але, як відомо, річ, зроблена з любов'ю і своїми руками, подарунок від душі, ні з чим не зрівняється. Раніше, за часів наших бабусь, дитячі ляльки навіть заговорювали на залучення удачі та здоров'я. Їх робили з наповнювачами з трав. Вважалося, що подібна іграшка навіть здатна захистити дитину від пристріту, хвороб і неприємностей.

Ви можете зшити іграшку самі або разом з дитиною. Для цього лише необхідно приготувати деякі матеріали. Серед них:

  1. Тканину;
  2. гудзиків;
  3. рюші;
  4. мережива;
  5. стрічки;
  6. ножиці;
  7. маркер;
  8. акрилові фарби і намистинки.

В інтернет-магазині "Метр тканини можна вигідно купити тканини, купити гудзики, купити нитки для шиття а також технічні та декоративні стрічки.

Примітка: волосся ляльки краще зробити з ниток. Підбирайте колір на свій смак. Краще купити шовкові нитки чорного, коричневого або білого кольору. Так волосся будуть виглядати натуральними.Як тільки ви визначилися з зовнішнім виглядом, придумайте ляльці одяг. Можна шити її окремо, щоб переодягати потім іграшку в різні наряди, або відразу пришити сукню або спідницю.

Яку тканину вибрати

Радимо звернути увагу на натуральні матерії. Вони безпечні для дитини, не викликають алергію, висип, кашель, почервоніння. Також такі тканини більш зносостійкі. Наприклад, для пошиття ляльки підійде сатин, бязь, ситець, бавовна або трикотаж.

Ці тканини служать довгі роки, добре відпираються і піддаються пошиття. Та й ціни на них досить низькі. Також зверніть увагу, що дітям подобаються барвисті малюнки, яскраві поєднання кольорів і принтів.

Експериментуйте!

Тканини купити можете у нас на сайті. Рекомендуємо купити тканина бавовна. Вона абсолютно безпечна для дітей різних вікових груп 0+ і старше. Тканина відповідає всім стандартам якості та гігієни. В її складі тільки екологічно чисту сировину. Вона приємна на дотик, не линяють, піддається багаторазових прань і при цьому не сідає, не погіршується як і зовнішніх характеристиках.

Можна зшити одяг з клаптиків. Так ви зробите іграшку більш щільною і відрегулюєте форму тулуба, ніг і голови (клаптики для печворку купити можна у нас). Зверніть увагу, що подобається дівчинці, які зачіски вона робить ляльок і на що звертає увагу в магазині.

Шити ляльку ви зможете як на машинці, так і простий голкою. Форма ляльки - довільна. Підбирайте за смаком, яка форма тіла повинна вийти і настільки доречно майбутня іграшка повинна виглядати.

Необов'язково шити іграшку максимально схожу на Барбі. Наприклад, це може бути щось на зразок матрьошки. Зараз в моді ляльки у вигляді зомбі, драконів, спанч - боба та ін Так що фантазії немає меж.

Отже, приступаємо до шиття звичайної ляльки

  • Спочатку необхідно підготувати викрійку. Можна роздрукувати її з інтернету, "підігнавши" під потрібний розмір.
  • Виріжте контури і прикладіть до матерії. Основу (тіло) іграшки радимо шити з тканини нейтральних відтінків.
  • Ідеально підійдуть бежевий, персиковий, коричневий, білий кольори. Так лялька прийме вигляд шкіри. Та й прикрашати її буде легше.
  • Після того, як ви доклали викрійку до тканини, обведіть її ручкою або звичайним олівцем. Матерію вирізуйте по намальованому контуру.
  • На місці спини (ззаду) залиште місце. Так вам буде простіше наповнити ляльку синтепоном, холофайбером або тканиною без пошкодження зовнішнього вигляду (купити наповнювачі також можна у нас - найнижчі ціни).
  • Якщо ви пришиваете ляльці руки, шию і ноги, для наповнення використовуйте ручку. Акуратно проштовхуйте наповнювач всередину. Так відрегулює форма виробу.
  • Отже, візьміть частини ляльки, вату, синтепон або шматочки тканини і наповніть іграшку. Краще додати трохи більше наповнювача і перестрахуватися. Після прання виріб може "сісти".
  • Ретельно зашийте ляльку. Пришийте окремо руки, шию, голову, ноги.
  • Коли ви підготуєте "тіло", приступайте до одягання і декорування. Одежинку шийте на свій смак. Так як дівчатка грають ляльками часто, "водять" їх в гості, на прийоми або імітують модні покази, бажано підготувати кілька варіантів костюмів, спідниць та суконь, щоб дитина сам зміг підібрати відповідний наряд.
  • Якщо ви вирішили «одягнути» іграшку відразу, то на готовий одяг пришийте намистинки, шматочки мережива, рюші та інші елементи декору. Дайте волю фантазії. З дрібного бісеру можна зробити красиві намиста, а з гудзиків – ошатний клатч.

Як правильно зробити обличчя

Деякі ляльки роблять безликими. Вони одягнені, але замість обличчя – білий фон. Але так як дівчинка ототожнює іграшку з людиною, краще додати ляльці звичний вид - намалювати очі, рот, ніс, надіти сережки чи намисто. Рекомендуємо придбати акрилові фарби. Вони не втрачають вигляд після прання, добре промальовані контури на тканині і нешкідливі. Ви зможете самі вибрати колір очей, губ, ширину брів, домалювати веснянки або родимки. До речі, такий метод набагато вигідніше. Намальоване обличчя виглядає красиво і максимально схоже на справжню покупну ляльку.

Якщо фарб немає, використовуйте підручні засоби. Маленькі гудзики або намистинки підійдуть для створення очей, червона нитка або маркер – для рота, а дрібні стежки коричневою ниткою прикрасять лялькове обличчя веснянками. Іноді мінімалізм може надати іграшці запальний і веселий вигляд. Наприклад, якщо на «обличчі» будуть лише очі з довгими віями або «широка посмішка», лялька теж буде виглядати чарівно.

Догляд за лялькою

Так як ви шили з натуральної тканини (трикотажу, бавовняної матерії) і використовували якісний наповнювач, лялька прослужить довго. Вона безпечна для дитини. Прати її необхідно у міру забруднення або ж раз в 2-3 тижні. Відпираються плями легко і швидко, шви не розходяться, а лялька виглядає, як нова.

Зверніть увагу, що синтетичний матеріал линяє, рветься і сильно сідає після прання. Тому натуральна тканина набагато краще. Прати готову ляльку радимо у воді кімнатної температури. Після прання потрібно легенько видушити воду і повісити в теплому місці для просушування.

Порадуйте вашу дівчинку красивою лялькою! Зробіть їй подарунок, який запам'ятається на все життя.

Рекомендуємо для ляльки придбати у нас на сайті бавовняну тканини. Її перевага в пошитті дитячі речей в тому, що бавовна абсолютно безпечний для дитячого організму. Його виготовляють з натуральної сировини, яку вирощують за спеціальними технологіями. Без використання хімічних добрив. У нас можна купити бавовна від виробника. Ви можете бути впевнені в якості. Матеріал має всі необхідні сертифікати якості. Відповідає гігієнічним нормам. Від нього не виникає алергії та подразнень шкіри. При тривалому контакті зі шкірою немовляти бавовна нешкідливий.

Історія ляльок-оберегів на Русі

Але ляльку не обов'язково створювати для дітей. Можна зробити ляльку-оберіг. Вони популярні в народі ще з часів київської Русі. Їх роль була дуже важливою для людей: їх просили допомогти, підтримати, з ними ділилися сокровенними таємницями. Навіть зараз предки стверджують, що сила ляльки дуже могутня.

Цікавий факт: коли глава сімейства вирушав воювати, за столом на його місці стояла лялька-оберіг.

Сьогодні подібний оберіг знайшов додаткову силу. Останнім часом стало популярним відроджувати це мистецтво.

Ляльки ділять на три групи:

  1. Для гри;
    Вони не були наділені ніякої магічної силою. Їх створювали дітям для розваг.
  2. Ляльки-обереги;
    Виготовлялися для конкретних календарних свят. Жоден з них не міг обійтися без спеціальної ляльки-оберега. Наприклад, в період зимового сонцестояння створювалася лялька Коляда. Вона символізувала перемогу світла над темними силами.
    Коли дівчина виходила заміж, то є, зраджувала свій стан з вільної на замужнею, створювалася лялька Пилипівка. Вважалося, що вона допомагала молодій господині в сімейному житті.
  3. Обрядові.
    Їх використовували як обереги. Наприклад, створювалися спеціальні ляльки, які оберігали від псування і пристріту; спеціальні обереги, яких охороняли спокій вагітних, ляльки-безсоння робили для маленьких дітей, які погано спали вночі. Люди вірили в їх силу, і одержували від них допомогу.

Якщо ви захочете зробити і собі обрядову ляльку, пропонуємо кілька ідей з Інтернету, які, можливо, вас надихнуть:

№ 1

№ 2

№ 3

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner